• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/AlperOsmanGenc
  • https://www.twitter.com/aogenc
  • https://www.instagram.com/genchukukburosu
www.genchukuk.info
Vakitler
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam80
Toplam Ziyaret221983
Üyelik Girişi

ANASAYFA

Türk Ceza Kanunu ve bazı kanunlarda değişiklik yapılmasına dair düzenleme ile önemli değişiklikler hayatımıza girmiş oldu. Israrlı takip başlığı ile yeni bir suç ihdas edildi. Kadına karşı işlenen bazı suçlarda verilecek cezaların alt sınırları yükseltildi. İki yeni suç katalog suçlar kapsamına alındı. Sağlık meslek mensuplarının, sağlık mesleğinin icrası kapsamında yaptıkları muayene, teşhis ve tedaviye ilişkin tıbbi işlem ve uygulamalar nedeniyle yapılan soruşturmalara izin şartı getirildi.
Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) enflasyon rakamlarını açıklanmasının ardından Mayıs ayı kira artış oranı da belli oldu. Enflasyon (TÜFE) rakamlarının on iki aylık ortalaması baz alınarak belirlenen kira artış oranı Mayıs ayında yenilenecek kira sözleşmeleri için yüzde 34,46 olarak gerçekleşti.
30.05.2022
05.05.2022
TÜİK'in enflasyon rakamlarını açıklanmasının ardından Nisan ayı kira artış oranı da belli oldu. Enflasyon (TÜFE) rakamlarının on iki aylık ortalaması baz alınarak belirlenen kira artış oranı Nisan ayında yenilenecek kira sözleşmeleri için yüzde 29,88 olarak gerçekleşti.
Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) tarafından Şubat ayı enflasyon rakamının açıklanmasıyla Mart ayı kira artış oranı da belli oldu. Enflasyon (TÜFE) rakamlarının on iki aylık ortalaması baz alınarak belirlenen kira artış oranı 2022 Mart dönemi için yüzde 25,98 olarak gerçekleşti.
04.04.2022
27.03.2022
 5  ...